درباره ما

ما همیشه درحال بروز رسانی بارتو بار هستیم تا بتوانیم تمامی نیاز های زنجیره تامین حمل و نقل در کشور را در زمان مناسب پاسخگو باشیم.

Image

شرکت‌های مختلفی هستند که در زمینه حمل و نقل تخصص دارند و خدمات لجستیک را در اختیار تولیدکنندگان، خرده‌فروشان و سایر صنایعی که نیاز زیادی به حمل‌ونقل کالا دارند، قرار می‌دهند. برخی از این شرکت‌ها دارای طیف کاملی از زیرساخت‌های لجستیکی مانند هواپیما، کامیون، انبار و حتی نرم افزار هستند.

پلتفرم حمل و نقل بارتوبار، محصول تخصصی شرکت توسعه ارتباطات دیجیتال اطلس در حوزه حمل و نقل می باشد. مالکیت این شرکت متعلق به گروه شرکت های آیسان است و بازوی تخصصی گروه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

این پلتفرم با چشم انداز ارائه مجموعه ای از خدمات در حوزه حمل و نقل راه اندازی شده که به برخی از آن در ذیل اشاره شده است.

تعریف و پرورش روابط تجاری مناسب با ذینفعان زنجیره حمل و نقل ازجمله صاحبان کالا و رانندگان

شناسایی درست مهم ترین نیازهای مشتریان و برقراری ارتباط سیستمی با آن ها از طریق پلتفرم واطمینان از عملکرد درست فرآیند لجستیک در برطرف کردن نیاز مشتری

پیشبرد فرآیندهای حمل و نقل بر مبنای آخرین و به روز ترین پیشرفت های تکنولوژی و روش های جدید مدیریتی از جمله ارزیابی منظم فرآیندها، داده های عملکردی و ارائه راهکارهای مناسب به تامین کنندگان، مشتریان و مدیران شرکت ها با هدف کاهش هزینه ها و بهبود فرایند حمل و نقل آنان.